Jídelníček na míru

Základem úspěšné změny postavy jsou podmínky, které dokážeme dlouhodobě vydržet a netrpět při tom. Krátkodobé diety mají jen krátkodobé výsledky. Zaměřte se na stravování, které dokážete vydržet celý život – jen tak budete celý život i zdraví a spokojení se svým tělem.

Často kladené dotazy

Jak probíhají konzultace?

Konzultace probíhají prostřednictvím soukromých zpráv na sociální síti Facebook.

Délka konzultací je 1 měsíc, po domluvě déle.

Jak se provádí platba a jaká je cena jídelníčku?

Platba se provádí předem, převodem na bankovní účet. Po přijetí platby obdržíte potvrzovací e-mail.

Kdy a jak jídelníček obdržím?

Jídelníček včetně všech příloh (kuchařka, e-book, treninkový plán) obdržíte do 14ti pracovních dnů na e-mail.

Jak dlouho jídelníček funguje?

Jídelníček funguje do doby, dokud výrazně nezměníte svou postavu nebo pohybovou aktivitu.

Jak vypadá treninkový plán dodávaný k jídelníčku?

Osobně jsem zastáncem názoru, kdy  přesný individuální tréninkový plán dokáže vytvořit pouze trenér, po několika hodinové spolupráci. Bez fyzického kontaktu NENÍ MOŽNÉ vypracovat tréninkový plán na míru – nedokážu určit vaše predispozice a naopak indispozice pro dané cviky. Není možné sdělit informace o kondici, mobilitě, dýchání, poměru trupu a končetin, provedení jednotlivých cviků, tempu atd.  Tréninkový plán dodávaný k jídelníčkům je UNIVERZÁLNÍ. V případě poptávky kvalitního tréninkového plánu kontaktujte zkušeného trenéra ve Vašem okolí a domluvte se na dlouhodobé spolupráci.

Je možné vypracovat jakkoli omezený jídelníček?

V případě jakéhokoli omezení (včetně zdravotního) NENÍ MOŽNÉ jídelníček vypracovat. Pokud se rozhodnete i tak jídelníček objednat, za jeho užívání neneseme žádné následky. Doporučujeme v takovém případě další postup konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.

Obsahuje jídelníček maso?

Ano, každá varianta jídelníčku obsahuje pravidelně maso.

Je jídelníček finančně náročný?

Jídelníček je sestaven z běžně dostupných surovin, není zapotřebí kupovat jakékoli doplňky výživy nebo předražené suroviny. Pro přesnější údaje se připojte do diskusní skupiny Fitness Motivation CZ, kde najdete více informací.

Je možné sestavit jídelníček na noční směny?

Noční směny nejsou problém! 🙂 I preventivně tuto situaci a její řešení vysvětluji ve svém e-booku.

Jaký mám vyplnit pohyb ve formuláři?

Do formuláře zásadně vyplňujte pohyb takový, jaký budete praktikovat při dodržování jídelníčku. Jakýkoli pohyb vyplníte ve formuláři přímo zásadně ovlivní stavbu jídelníčku.

Je zcela zaručené, že po redukčním jídelníčku zhubnu, objemovém přiberu?

NE. Ať už je Váš cíl naprosto jakýkoli, strava nikdy není jediným faktorem který Vaši cestu ovlivní. Pokud budete mít „dokonalý“ jídelníček, ale spát 2 hodiny denně, nikdy svých cílů nedosáhnete. Jednoduše řečeno – strava je velice důležitá, ale nezáleží jen na ní. Jistotu 100% úspěchu Vám nemůže dát ŽÁDNÝ  poradce.

Problematiku životosprávy a soupis zásad které byste měli dodržet automaticky přidávám ve formě e-booku ke všem jídelníčkům.

Detailně vysvětlenou problematiku najdete v mých knihách, stručné informace i v tomto článku.

Reference a proměny klientů

Markéta Masařová
Markéta Masařová
Tereza Fabiánová
Tereza Fabiánová
Nikol Šusterová
Nikol Šusterová
Karolína Katchaba Hrubešová
Karolína Katchaba Hrubešová
Aneta Vítková
Aneta Vítková

Markéta Masařová

Makina je úžasná, to je prostě vidět na první pohled. I když několikrát vykolejila a hmotnost jí lítala nahoru dolů, vždycky se do toho pustila znovu. Ve chvíli kdy jsme spolu dokázali vyřešit stravovací plán, vyřešili se i její potíže s hmotností.

Mimo toho že zhubla pěkných pár kilogramů, změnila se k nepoznání.

Tereza Fabiánová

Terča dokázala kompletně změnit své stravovací návyky, naučila se zhubnout tak, aby to mělo na její tělo mělo jen pozitivní vliv. Spokojený klient je nejlepší reklama, u Terky to platí dvojnásob, svých klientů mám již v jejím okolí celou řadu.

  • Největší dík za tvou práci na skupině, za to, že si mi otevřel oči, jak správně zhubnout.

Nikol Šusterová

S Nikol spolupracujeme dlouhodobě, je neuvěřitelně snaživá a opravdu dodržuje plány tak, jak je potřeba. Výsledky jsou proto jen otázkou času. Její tělo se stále mění k lepšímu.

  • Děkuji, že jsem měla tu čest tě poznat! Hrozně moc si mi změnil život, co se týče výživy a cvičení! Neskutečně jsem se do toho zamilovala a našla konečně něco, co mě baví a dává smysl! Teď si spíš vyčítám že jsem nezačala třeba už v 15ti letech. Mohla jsem být někde úplně jinde. Čeká mě ještě dlouhá cesta na kterou se těším a musím ti říct že za vše ti moc děkuji!

Karolína Katchaba Hrubešová

Kája své hubnutí vzala opravdu vážně. Dokázala se změnit v neuvěřitelně nádhernou ženu. Spolupráce s ní je skvělá a dotáhla to natolik daleko, že se vlastně stala mou vzdálenou kolegyní a nyní má svou vlastní praxi.

  • Já ten jidelák proste žeru, je skvelej!

Aneta Vítková

Anetka je jednou z klientek, s kterou udržujeme pravidelný kontakt a stravovací návyky, které jsme spolu stanovily předává i svému okolí… přesně tak to má vypadat!

  • Největší změna mi trvala asi cca 6 měsíců a jídelníček mě vůbec v ničem neomezoval a porce mi ze začátku přišly obrovské.
  • Jídelníček mi pomohl hlavně v tom, že jsem pochopila, že tento způsob stravování je pro mě přínosný. Ne jen pro redukci, ale všeobecně, respektive, měla jsem daleko víc energie než předtím, zlepšila se mi pleť. A v neposlední řadě, naučila jsem takhle stravovat i manžela a moje děti.

NÁZORY KLIENTŮ, KTEŘÍ DODRŽUJÍ SPRÁVNÝ KALORICKÝ PŘÍJEM.

Štěpánka Kohoutová

Michale, díky tvému jídelníčku jsem za 3,5 měsíce shodila 9,5kg, 15cm v pase, 11cm přes boky a 8cm přes stehna. Míšo, děláš lidi šťastnějšími a zdravějšími… máš můj velký obdiv. Díky moc! Fidorka.

Jana Procházková

Míšo, k dnešnímu dni -18 kg   Spolupráce s Tebou je super – komunikuješ, máš zájem, poradíš, soucítíš… Já tohle nečekala, že takový servis dostanu!

Klára Uherská

Mně jídelníček a celkově zdravý životní styl změnil život.  Shodila jsem na něm 24kg, našla si cestu a lásku k jídlu. Začala jsem se mít konečně ráda a cítím se spokojeně. Děkuju Michale.

Martina Mazalová

Během půl roku se ze mě stala mnohem spokojenější, energičtější a vděčnější žena… O 22 kg lehčí a o 25cm štíhlejší v pase…  Vždycky budu moc vděčná, že mi tě „někdo v pravou chvíli“ poslal do cesty…Děkuji ti.