HERO HERO

VIP členství v komunitě s celou řadou výhod, které si prostě zamiluješ.

Výhody pro širokou veřejnost i speciálně pro mé klienty. Hlavním cílem této stránky je VÝRAZNĚ ulehčit systematizaci stravování a životosprávy. Co v mém HERO HERO najdete?

Připojit se

PRO VEŘEJNOST

 • VIP KALORICKÁ KALKULAČKA

Vypočítá nejen makra, ale i kompletní pokrmy vč. receptů.

 • PRAVIDELNÉ ČLÁNKY

Zajímavosti a tipy z oblasti zdravé výživy a sportu.

PRO MÉ KLIENTY

 • 700 STRÁNKOVÁ E-KUCHAŘKA

Více než 500 receptů, inspirace na přípravu krabiček a zajímavosti o potravinách.

 • ROZŠÍŘENÍ JÍDELNÍČKŮ O NOVÉ VARIANTY

Pokud budou v jídelníčku nové varianty – máte je zdarma (od r.2024).

 • NEJNOVĚJŠÍ VERZE MATERIÁLŮ VŽDY ZDARMA

Ať už máte jídelníček měsíc nebo 10 let – nejnovější průvodní materiály  Vám zašlu zdarma.

PRO ZÁKAZNÍKY ESPYRE

 • KAŽDÝCH 14 DNÍ SPECIÁLNÍ CENA NA 1 PRODUKT

Nyní špičkový kolagen a kloubní výživa – vždy nejlepší cena na trhu.

 • ZÁLOŽNÍ SKLADOVÉ ZÁSOBY

U vybraných produktů se nestane, že máte vyprodáno!

Jaké bonusy přihlášením do HERO HERO získám?

Úplně všechny bonusy výše platí a nemusíš si vybírat! 😊 Ať už hledáš výraznou pomoc s nastavením kalorického příjmu, makroživin a konkrétním počítání porcí potravin, spadáš do klientské zóny nebo pravidelně nakupuješ Espyre, čerpat můžeš úplně všechno.

Jsou tyto bonusy trvalé?

Pokud si koupíte kuchařku, ať už tištěnou nebo digitální, nikdo Vám jí po odchodu z HERO HERO nevezme! Je už jen Vaše. To samé platí třeba pro Espyre produkty nebo již stažené aktualizované soubory k jídelníčku.

 

Samozřejmě, přístup do kuchařky budete mít neomezený po dobu celého členství na HERO HERO. Můžete si tak počítat v kalkulačce příjem klidně 1000x bez dalších poplatků.

Jaké bonusy dostanu, pokud nemám jídelníček?

Tyto výhody platí pro všechny! 🙂

NÁVOD: Jak začít hubnout, či změnit svou postavu a obecně pracovat s potravinami?

Perfektně postavený návod jak pracovat s kalorickým příjmem, rozložením makroživin a výběrem potravin – kalkulačka udělá opravdu HODNĚ práce za tebe, vysvětlíme si principy jak s potravinami pracovat a současně budeš mít hromadu tipů na jednom místě.

 

Kalkulačka nyní umí navrhnout přesné gramáže na základě kterých si vysvětlíme princip CICO modelu a dopočet libovolného množství oblíbených potravin tak, aby si každý dokázal sestavit jídlo během dne přesně tak, jak mu bude vyhovovat.

 

Náhled této funkce je možné vidět zde: https://www.michaljoseftoth.cz/kalkulacka

Postačí vyplnit první krok a následně kliknout na:

 

 

Články z oblasti zdravé výživy a fitness

Ať už tě zajímají témata jako spalovače tuků, menopauza, spánek, motivace, menstruace, pocit hladu, imunita, sladidla, menopauza, sex a fitness, pitný režim, proteinové tyčinky, hmotnost vs. postava, potřebuji k hubnutí pohyb nebo hromady dalších, bude to stát za to! 😊

Jaké bonusy dostanu, pokud mám jídelníček?

Tyto výhody platí pouze pro členy, kteří mají jídelníček. Bez ohledu na to, jak ,,starý“ je začátek spolupráce! I když máte jídelníček třeba z roku 2013, stále můžete požádat o nejnovější 700 stránkovou kuchařku zdarma.

Nejnovější e-kuchařka se 700 stránkami zdarma.

Stačí se mi ozvat do zpráv na HERO HERO a pokud máš předplatné automaticky dostaneš novou kuchařku v PDF ZDARMA. 😊

Nejnovější průvodní materiály.

Pokud budou aktualizace v kuchařce nebo průvodci – automaticky nejnovější verzi těchto materiálů dostaneš v rámci aktivního předplatného zdarma.

Budoucí rozšíření jídelníčku budou vždy ZDARMA.

Každé další, budoucí rozšíření jídelníčku (od r. 2024, neplatí zpětně) dostaneš ZDARMA. Pokud máš tedy jídelníček třeba 2 nebo 3 roky staré a já v únoru letošního roku přidám 5 nových variant do jídelníčku, automaticky na HERO HERO zjistíš, jaké gramáže ,,nových potravin“ v jídelníčku platí pro tebe! Pozor, součástí rozšíření NENÍ aktualizace jídelníčku, pouze dopočítání variant na tehdejší výši příjmu.

Jaké bonusy dostanu, pokud mám zájem o ESPYRE produkty?

Chci, aby zákazníci kteří pravidelně nakupují Espyre a současně jsou členy mého HERO HERO měli alespoň nějaké výhody, níže jsou některé z nich! 🙂

VIP ceny produktů

Každých 14 dní jeden produkt ve výrazné slevě, vždy zaručena nejlepší cena na trhu. V první polovině ledna se můžete těšit na Hypera spalovač  Hunger Control za opravdu výrazně nízkou cenu – sleva je minimálně stejně vysoká, jako cena předplatného. 🙂 Ve 2. polovině měsíce se můžete těšit na premium kolagen a kloubní výživu.

VIP skladové zásoby a možnost přednostního nákupu.

U vybraných produktů se nestane, že by došly. Budete mít vždy schováno ,, pár kousků pod pultem!“ 😊 Třeba v případě tištěných kuchařek měli členi HERO HERO možnost dokoupení dalších 140ti kusů. Dostalo se tak téměř opravdu na každého!

Reference a proměny klientů

 data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes data-sizes

NÁZORY KLIENTŮ, KTEŘÍ DODRŽUJÍ SPRÁVNÝ KALORICKÝ PŘÍJEM.

 decoding

Štěpánka Kohoutová

Michale, díky tvému jídelníčku jsem za 3,5 měsíce shodila 9,5kg, 15cm v pase, 11cm přes boky a 8cm přes stehna. Míšo, děláš lidi šťastnějšími a zdravějšími… máš můj velký obdiv. Díky moc! Fidorka.
 decoding

Jana Procházková

Míšo, k dnešnímu dni -18 kg Spolupráce s Tebou je super – komunikuješ, máš zájem, poradíš, soucítíš… Já tohle nečekala, že takový servis dostanu!
 decoding

Klára Uherská

Mně jídelníček a celkově zdravý životní styl změnil život. Shodila jsem na něm 24kg, našla si cestu a lásku k jídlu. Začala jsem se mít konečně ráda a cítím se spokojeně. Děkuju Michale.
 decoding

Martina Mazalová

Během půl roku se ze mě stala mnohem spokojenější, energičtější a vděčnější žena… O 22 kg lehčí a o 25cm štíhlejší v pase… Vždycky budu moc vděčná, že mi tě „někdo v pravou chvíli“ poslal do cesty…Děkuji ti.
Připojit se