Proměny klientů

Nejlepší zkratkou ke zdravému a krásnému tělu je přestat hledat zkratky.

Markéta Masařová

Makina je úžasná, to je prostě vidět na první pohled. I když několikrát vykolejila a hmotnost jí lítala nahoru dolů, vždycky se do toho pustila znovu. Ve chvíli kdy jsme spolu dokázali vyřešit stravovací plán, vyřešili se i její potíže s hmotností.

Mimo toho že zhubla pěkných pár kilogramů, změnila se k nepoznání.

Tereza Fabiánová

Terča dokázala kompletně změnit své stravovací návyky, naučila se zhubnout tak, aby to mělo na její tělo mělo jen pozitivní vliv. Spokojený klient je nejlepší reklama, u Terky to platí dvojnásob, svých klientů mám již v jejím okolí celou řadu.

 • Největší dík za tvou práci na skupině, za to, že si mi otevřel oči, jak správně zhubnout.

Nikol Šusterová

S Nikol spolupracujeme dlouhodobě, je neuvěřitelně snaživá a opravdu dodržuje plány tak, jak je potřeba. Výsledky jsou proto jen otázkou času. Její tělo se stále mění k lepšímu.

 • Děkuji, že jsem měla tu čest tě poznat! Hrozně moc si mi změnil život, co se týče výživy a cvičení! Neskutečně jsem se do toho zamilovala a našla konečně něco, co mě baví a dává smysl! Teď si spíš vyčítám že jsem nezačala třeba už v 15ti letech. Mohla jsem být někde úplně jinde. Čeká mě ještě dlouhá cesta na kterou se těším a musím ti říct že za vše ti moc děkuji!

Co získáte objednávkou jídelníčku?

Stravovací plán na míru
E-kuchařku
E-book
Tréninkový plán

Profesionálně sestavený jídelníček

Objednejte si jídelníček

Karolína Katchaba Hrubešová

Kája své hubnutí vzala opravdu vážně. Dokázala se změnit v neuvěřitelně nádhernou ženu. Spolupráce s ní je skvělá a dotáhla to natolik daleko, že se vlastně stala mou vzdálenou kolegyní a nyní má svou vlastní praxi.

 • Já ten jidelák proste žeru, je skvelej!

Aneta Vítková

Anetka je jednou z klientek, s kterou udržujeme pravidelný kontakt a stravovací návyky, které jsme spolu stanovily předává i svému okolí… přesně tak to má vypadat!

 • Největší změna mi trvala asi cca 6 měsíců a jídelníček mě vůbec v ničem neomezoval a porce mi ze začátku přišly obrovské.
 • Jídelníček mi pomohl hlavně v tom, že jsem pochopila, že tento způsob stravování je pro mě přínosný. Ne jen pro redukci, ale všeobecně, respektive, měla jsem daleko víc energie než předtím, zlepšila se mi pleť. A v neposlední řadě, naučila jsem takhle stravovat i manžela a moje děti.

Pavla Selucká Roderová

Pavla je ukázkovou klientkou, která chce být sexy ženou a zároveň aktivní maminkou. Děti nejsou překážka k tomu cítit se zdravě a vypadat dobře.

 • Držím se tvého jídelníčku, nemám vůbec hlad a energie mám na rozdávání!
 • To je vždycky supec v te tvé skupině… jak tam dam fotky telefon nepustím z ruky.

Kateřina H.

Úplně nejradši mám ty klienty, kteří jsou odhodlaní a nebojí se stanovit si velké cíle. Káťa dokázala zredukovat 25 kilogramů tuků. Víte jaký je největší problém při takhle velké redukci? No přeci… stále kupovat nové a nové oblečení.

 • Tak já z toho mám taky radost. Akorát věčně nemám co na sebe. Aktuálně se raduju z léta a chodím ve dvou sukních, které mi ještě jsou a kalhoty nakoupím až napodzim.

Daniela Vlach

Danča je klientka která nedrží jídelníček do puntíku, ale to vůbec nevadí. Její výsledky totiž mluví za vše! Dokázala neuvěřitelně změnit svou postavu a stále pokračuje.

 • Díky za jídelníček. Je to až neuvěřitelný co to se mnou udělalo.

Vlasta Šram

Vlasta měl stejný cíl, jako většina mužů. Chtěl zredukovat tuk a vybudovat svalovou hmotu. Dokázal mnohem víc než to!

Stejně jako velká část zbylých klientů se o stravu začal zajímat natolik, že i on sám dokáže poradit ostatním.

Petra Staňková

Péťa se vrhla do  zdravého stravování pěkně po hlavě, podle toho to taky vypadá! 🙂 I když váha ukazuje pouhých 5kg, změna je to prostě úžasná.

 • Chtěla bych poděkovat Mišovi za zdravý životní styl , nikdy jsem nemohla být bez smažených řízků apod Jídelníček mi změnil moc věcí ,zdravé stravování po kterém se cítím velmi dobře i vypadám ,ale díky i skupince jak vidím proměny tak motivace cvičení a vidina jít dál a dál a nevzdával se!

Kristýna Císařová

Kristýnka je klientka která zhubla natolik skvěle, že vypadá jako kdyby se proměnila na vlastní dceru.

Skoro 40 kilo už je prostě znát! 🙂

Dominika Raczká

Dominika je klientka, která dokázala úžasné věci! Mimo 20ti zredukovaných kilogramů se zbavila hormonální léčby a jako bonus se naučila vařit zdravě a chutně.

 • Jídelníček byl naprosto skvělý, nechybělo mi vůbec nic. Porce byly občas větší, ale vždy jsem to snědla. Hlavní zásluha je tvoje. Sama bych to asi nikdy nedokazála.
 • Ostatním bych chtěla říct, že nikdy není pozdě na to začít, není nic lepšího, než když je člověk na sebe hrdý.

Ivana Koubková

Někdy je to opravdu rychlovka, Ivča dokázala takhle změnit své tělo během pouhých 2 měsíců. I když váha ukazuje rozdíl pouhých 5 kilogramů, zrcadlo říká opak.

Co na to říct, tvrdá práce, odhodlání a trošku té genetiky dokáže zázraky.

Veronika Hlubocká

Problémovou partií většiny žen jsou bříško a „madla lásky“. Není nic lehčího, než stanovit kalorický deficit a pak už jen vytrvat – stejně jako to udělala Verča.

 • Díky tvoji skupině jsem se sebou začala taky něco dělat dost mě tahle skupina nakopla a hlavně dovedla ke správnému směru

Verča Dopitová

Verča je nádherná žena, která se změnila ještě v nádhernější. Většina žen má sen vážit tolik, jako v pubertě. No… Verče se to povedlo! 🙂 
 • …pod 60 kilo se nemůžu dostat snad od puberty. Teď jsem na 56ti, děkuji!

Tereza Hejduková

Terezka žádnou velkou změnu nepotřebovala, i když fotka může klamat, ve skutečnosti jí dělí 10 kilogramů. Jejím cílem byla štíhlejší postava a to se povedlo na výbornou! Pokud by Vás zajímaly další Terezky pokroky, určitě se podívejte na její instagram.

 • Jídelníček mě bavil, je tam několik variant s kterými můžete experimentovat dle libosti, nebo připravit podle kuchařky.
 • Porce pro mě na začátky byly velké, jelikož můj životní styl bylo rychle se najíst jednou či dvakrát denně a to převážně večer. Na jídelníček se dá zvyknout poměrně rychle, v ničem mě to neomezovalo, dokonce i chuť na sladké jsem přestala mít.
 • Doporučila bych jídelníček všem, kteří mají problémy se svou postavou. Zajistíte si nejen hezkou postavu ale i zdravé sebevědomí a konečně že sebe budete mít dobrý pocit.

Hana Andrle Kubová

Hanča si na jídelníček zvykla a už ho ani nevnímá, bere ho jako běžnou součást života. Největší výhrou ale je, že hubnutí je na tom úplně stejně – také ho bere jako běžnou součást života. Má za sebou obrovský úspěch a zdaleka nekončí!

Michaela P.

Jednou z nejčastějších problémových partií u žen je bříško. Řešení je však tak jednoduché – kalorická restrikce. Takhle potom vypadají výsledky v praxi.

Kateřina Bylková

Káťa měla za cíl štíhlejši postavu a krásné tělo, no povedlo se, ne?

 • Musím říct, že se cítím skvěle a věřím, že to bude ještě lepší.  Okolí mě chválí a nemůžou uvěřit, že jsem vypadala, jak jsem vypadala. Chválí mě moc i přítel.

Lucie Bosáková

Některé ženy prostě buchtičky na bříšku musí mít, co jim brání? No přeci vůbec nic… Lucie je maminka od 4 dětí a zvládla to během necelého půl roku. Vždy je to o tom chtít, pak už stačí jen silná vůle!

 • Nečekala jsem po 4 dětech něco tak krásného a to stačilo jen 5 měsíců.

Katka Slabinová

Káťa nejen změnila své tělo, ale navíc úžasně omládla. Pokud má tělo správné palivo, dokáže zázraky.

 • Díky jídelníčku jsem konečně zvládla korigovat svojí nenažranost.

Martina Dvořáková

Martinka je úžasná klientka, která vlastně jídelníček vůbec nepotřebovala… Dokázala by všechno sama. Jsem rád, že i přes to se na mě obrátila a své síly jsme spojili, aby výsledky byly o to výraznější!

Lucie T.

Lucie je skromná klientka, která dokázala obrovský kus práce. Mění se doslova před očima a její výsledky jasně ukazují, jak silná a odhodlaná je.

Jana Procházková

Výrazná redukce hmotnosti, především na bříšku. To vše především změnou stravy, bez pravidelné pohybové aktivity.
 • Samozřejmě mojí proměnu na jídelníčku můžeš zveřejnit, ráda motivuju další maminky co nevědí, jak dál s těma kilama…

Jana V.

Kolik kilogramů je rozdíl na této fotografii? No přece ani jeden.

Janča dokázala krásně změnit své tělo, zredukovat tuky a vybudovat aktivní hmotu. Zatímco její tělo se změnilo k nepoznání, váha nezaznamenala ani minimální rozdíl.

Jakub Gál

Jakub je klient který se změnil prostě k nepoznání. Při dodržování stravovacího plánu se sám začal zajímat o to, jak zdravá výživě funguje… Díky tomu  dokáže už sám plnohodnotně svůj plán upravit.

 • 27kg a nikdy nedokážu hodněkrát říct děkuju, že si mi vždy odpověděl a nasměroval mě správně.

Ivana K.

Krásná proměna a krásný úsměv k tomu, co víc si přát. Některá proměna je natolik výrazná, že prostě nepotřebuje komentář! 🙂

Eliška Kvapilová

Eliška dokázala nejen změnit své tělo, ale pustila se do sportovních aktivit opravdu po hlavě. Dala svému stravování řád a to posunulo její tělo i mysl mnohem dál.

 • Jídlo si zase užívám a nemám strach, jestli nejím moc sacharidů a pod…
 • Celkově se cítím mnohem lépe a doufám, že se díky tomu naučím konečně jednou pro vždy správnému hlavně zdravému životnímu stylu.

Barbora Goldi

Bára je další z klientů, která dokázala zredukovat obrovské množství tuků. Postava se jí krásně vytvarovala a její proměna připomíná spíše fotografie maminky a její dcery.

 • Cítím se jako nový člověk, ale z daleka ještě nejsem u konce.

Kateřina Kaňová

Redukce přesně 20ti kilogramů. Došlo nejen k výrazné redukci tukové tkáně, ale postava působí pevněji a Káťa vypadá mnohem mladší! 🙂

Veronika Ganzwohlová

Pokud se člověku podaří shodit hmotnost o 27kg, rozdíl je to natolik výrazný, že je prostě vidět i na obličeji! 🙂

Adéla Šmatová

Adélka opravdu tvrdě zamakala a jak už to bývá, vyplatilo se. Její výsledky jsou naprosto skvělé.

Postava není to jediné, co se jí zlepšilo. Výrazně lepší je i držení těla.

NÁZORY KLIENTŮ, KTEŘÍ DODRŽUJÍ SPRÁVNÝ KALORICKÝ PŘÍJEM.

Štěpánka Kohoutová

Michale, díky tvému jídelníčku jsem za 3,5 měsíce shodila 9,5kg, 15cm v pase, 11cm přes boky a 8cm přes stehna. Míšo, děláš lidi šťastnějšími a zdravějšími… máš můj velký obdiv. Díky moc! Fidorka.

Jana Procházková

Míšo, k dnešnímu dni -18 kg Spolupráce s Tebou je super – komunikuješ, máš zájem, poradíš, soucítíš… Já tohle nečekala, že takový servis dostanu!

Klára Uherská

Mně jídelníček a celkově zdravý životní styl změnil život. Shodila jsem na něm 24kg, našla si cestu a lásku k jídlu. Začala jsem se mít konečně ráda a cítím se spokojeně. Děkuju Michale.

Martina Mazalová

Během půl roku se ze mě stala mnohem spokojenější, energičtější a vděčnější žena… O 22 kg lehčí a o 25cm štíhlejší v pase… Vždycky budu moc vděčná, že mi tě „někdo v pravou chvíli“ poslal do cesty…Děkuji ti.