Moje publikace

Boříme zažité mýty zdravé výživy!

Co vám výživoví poradci neříkají? (protože to nevědí)

Co si myslíte o zázračných redukčních dietách, kouzelných prášcích na hubnutí nebo vibračních pásech? Nefungují? Správně!

Autoři Vám vysvětlí principy vyváženého stravování tak, abyste i vy dokázali pochopit celou problematiku rekompozice postavy. Dozvíte se, jak upravit svůj jídelníček s ohledem na své zaměstnání a případnou sportovní činnost. Budete schopni efektivně posoudit, který pohyb je Vám prospěšný a který je pouhou ztrátou času. Své názory podložili více než 250 klinickými studiemi, na které v textu odkazují.

Mimo jiné se můžete těšit na 30 chutných receptů a celou řadu tipů a rad jak zefektivni hubnutí i nabírání svalové hmoty, o kterých jste vůbec neměli tušení! Cílem této knihy je vzdělat čtenáře na úroveň vyšší, než má průměrný výživový poradce.

Stáhnout kapitolu zdarma Objednat knihu online
martinus.cz

Zhubněte jednou provždy!

Projezte se k novému tělu (aneb hladovění nikam nevede)

Autoři různých diet čím dál víc tlačí na pilu. Nízkosacharidové diety mají čím dál méně sacharidů, čím dál více potravin je prohlašováno za nepřítele číslo jedna a pravidla stravování se celkově stávají neúnosné, správně bychom už asi neměli jíst vůbec nic. Tak jako tak, všechny podobné postupy dříve či později selžou. Právě toto je ale ta největší past – dokonce i ten nejhloupější postup bude do určitého bodu „fungovat.“ I na hodně špatně sestaveném plánu můžete chvíli hubnout. Poté se ale dostaví jojo efekt a vy ztracená kila naberete zpět i s úrokem. Ve výsledku ztratíte jen čas a energii, které jste do hubnutí investovali.

Co kdybyste místo toho zjistili, jak se svým tělem efektivně pracovat a jak bez jakýchkoliv extrémů jednou provždy dosáhnout vysněné postavy? Přesně to vás chceme naučit. A je to mnohem jednodušší, než se na první pohled může zdát. V knize se kromě jiného zaměříme na význam psychologie při hubnutí, na fungování našeho metabolismu, vliv genetiky, problematiku hladu při hubnutí, jojo efekt, přerušované hladovění a spoustu dalšího.

Stáhnout kapitolu zdarma Objednat knihu online
martinus.cz

Mlsejte zdravě!

Zdravě a chutně k vysněné postavě (každodenní jídla, která si zamilujete)

Dochází Vám inspirace v kuchyni? Nevadí! 100 parádních receptů z běžně dostupných surovin, které prostě musíte milovat! Dozvíte sem jak připravit zdravou svíčkovou, výborné dorty, muffiny a další pochoutky.

Mimo jiné si ukážeme, jaké poklady skrývá Vaše kuchyně. Máte doma zázvor, pepř, kurkumu, kakao, chilli? Tyto a mnohé další běžně dostupné potraviny v sobě skrývají benefity, o kterých možná ani netušíte.

Nečekejte pouze nudné a přejedené recepty z vloček a banánu, ne všechna jídla ve vašem jídelníčku musí být nutně 100% „clean“. Ale na tohle slova nestačí, to se musí ochutnat!

Stáhnout kapitolu zdarma Objednat knihu online
martinus.cz

Co získáte objednávkou jídelníčku?

Stravovací plán na míru
E-kuchařku
E-book
Tréninkový plán

Profesionálně sestavený jídelníček

Objednejte si jídelníček

Výpočet příjmu a rozložení makroživin

Bodybuilder Pomohu vám zorientovat se v nastavení kalorického příjmu. Vypočítat online
X

Získat kapitolu online

Pro získání kapitoly ZDARMA je potřeba zadat Váš email…

Odesláním emailu si přihlašujete k odběru novinek….