Objednávka jídelníčku

Pro sestavení jídelníčku od vás budu potřebovat pár informací, pečlivě prosím zkontrolujte vámi vyplněné údaje.

Základní informacePohyb


Strava a zdravotní stav

Jídelníčky se zdrav. omezením týkající se výživy nebo širší restrikcí výběru potravin (lepek, laktóza, DM, PCOS, vegetariánství apod.) nesestavuji. Drobná omezení nejsou problém (ořechy, zelenina, ovoce apod).


Tělesná kompozice a doplňující informace

Přiložte své měření InBody NEBO fotografie vaší postavy.

Fotografie nebo měření InBody jsou potřebné pro sestavení jídelníčku – bez jedné z těchto informací NENÍ MOŽNÉ jídelníček sestavit. V případě studu můžete poslat fotografie bez obličeje.

NAHRÁT FOTOGRAFIE POSTAVY

Váš prohlížeč nepodporuje nahrávání souborů. Aktualizujte prosím váš prohlížeč nebo použijte jiný.

Poznámka: Vaše fotografie NEBUDOU nikdy sdíleny ani zveřejněny. Mají pouze informativní charakter pro stanovení podkožního tuku a aktivní hmoty! Díky této informaci jsem schopen jídelníček sestavit výrazně přesněji.

NAHRÁT MĚŘENÍ INBODY (nepovinné)

Váš prohlížeč nepodporuje nahrávání souborů. Aktualizujte prosím váš prohlížeč nebo použijte jiný.

Poznámka: Vaše měření InBody NEBUDE nikdy sdíleno ani zveřejněno. Má pouze informační charakter pro stanovení podkožního tuku a aktivní hmotu! Díky této informaci jsem schopen jídelníček sestavit výrazně přesněji.


Fakturační údaje

Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami.

Cena: 3 450,- Kč Nová cena: 2 950,- Kč

NÁZORY KLIENTŮ, KTEŘÍ DODRŽUJÍ SPRÁVNÝ KALORICKÝ PŘÍJEM.

 decoding

Štěpánka Kohoutová

Michale, díky tvému jídelníčku jsem za 3,5 měsíce shodila 9,5kg, 15cm v pase, 11cm přes boky a 8cm přes stehna. Míšo, děláš lidi šťastnějšími a zdravějšími… máš můj velký obdiv. Díky moc! Fidorka.
 decoding

Jana Procházková

Míšo, k dnešnímu dni -18 kg Spolupráce s Tebou je super – komunikuješ, máš zájem, poradíš, soucítíš… Já tohle nečekala, že takový servis dostanu!
 decoding

Klára Uherská

Mně jídelníček a celkově zdravý životní styl změnil život. Shodila jsem na něm 24kg, našla si cestu a lásku k jídlu. Začala jsem se mít konečně ráda a cítím se spokojeně. Děkuju Michale.
 decoding

Martina Mazalová

Během půl roku se ze mě stala mnohem spokojenější, energičtější a vděčnější žena… O 22 kg lehčí a o 25cm štíhlejší v pase… Vždycky budu moc vděčná, že mi tě „někdo v pravou chvíli“ poslal do cesty…Děkuji ti.